Avlaki Prasiai

Εξωραϊστικός και Εκπολιτιστικός σύλλογος περιοχής οικισμού Aυλάκι Πρασιές Πόρτο Ράφτη Αττικής

ΧΡΗΣΙΜΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ

ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ
Διεύθυνση: Πλ. Δημοσθένους – Σωτηρίου 1
19003 Μαρκόπουλο, Τηλ. Κέντρο: 22990-20000

 

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΟΡΕΙΑ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Αρχαιολογικό Μουσείο Βραυρώνας)
22990 22100 ‍‍‍‍‍‍ 22990 27020 ‍‍‍‍‍‍
ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Ι.Ν. ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
22990 85100 ‍‍‍‍‍‍ 22990 25381 ‍‍‍‍‍‍
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ Ι.Ν. ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
22993 20800 ‍‍‍‍‍‍ 22990 40040 ‍‍‍‍‍‍
ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΞΙ
22993 20500 ‍‍‍‍‍‍ 22990 25575
ΤΡΟΧΑΙΑ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ «ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ»
22990 69490 ‍‍‍‍‍‍ 210 3530000 ‍‍‍‍‍‍
ΤΡΟΧΑΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΔΟΥ ΤΡΟΧΑΙΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
210 6686312 ‍‍‍‍‍‍ 210 3536899
ΟΑΕΔ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ
22990 22833 ‍‍‍‍‍‍ 22990 61262 ‍‍‍‍‍‍
ΔΕΔΔΗΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (ΔΕΗ) EUROBANK
ΒΛΑΒΕΣ:   τηλ. 10506 22990 24105, 2990 24108 ‍‍‍‍‍‍
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ: 22990-20300 ‍‍‍‍‍‍ ALPHA BANK
ΕΛ.ΤΑ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ  22990 61246 ‍‍‍‍‍‍
22990 25312
Ο.Τ.Ε. ΚΟΡΩΠΙΟΥ
210 6621514
Α΄ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
22990 71205 ‍‍‍‍‍‍
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ
ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 22990-20120 ΚΟΥΤΡΑ ΦΕΛΙΣΙΑ 22990-20159
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΕΤΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 22990-20138
ΚΑΡΑΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 22990-20121 ΚΑΤΣΙΜΙΓΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 22990-20134
ΤΣΙΑΒΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 22990-20141 ΤΥΡΑΣΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 22990-20138
ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ. ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ
ΔΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 22990-20150 ΚΟΛΙΑΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 22990-20158
ΠΡΟΪΣΤ. Δ/ΝΣΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 22990-20129
ΣΤΑΘΗ ΟΡΣΑ 22990-20112 ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΣΗ
ΠΡΟΪΣΤ. Δ/ΝΣΗΣ ΟΙΚΟΝ.ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΛΛΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 22990-20133
ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 22990-20111 ΜΑΓΓΑΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 22990-20132
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ Δ.Σ. ΚΛΗΤΗΡΑΣ
ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 22990-20101 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 22990-20208
ΙΣΟΓΕΙΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟΥ 2oς ΟΡΟΦΟΣ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ-ΤΗΛ. ΚΕΝΤΡΟ 22990-20000 ΑΝΤΙΔ.ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ, ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ 22990-20151
ΣΟΛΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 22990-20117 ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
ΚΟΥΚΗ ΓΙΑΝΝΑ 22990-20116 ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΟΡΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 22990-20156
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΑΜΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 22990-20143
ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 22990-20130 ΤΑΜΕΙΑΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ ΤΑΜΕΙΟΥ ΚΑΤΣΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 22990-20137
ΔΡΙΤΣΑ ΝΤΙΝΑ 22990-20183 ΔΡΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ 22990-20136
22990-20130 ΑΓΓΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 22990-20139
1ος ΟΡΟΦΟΣ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟΥ ΤΣΟΥΚΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 22990-20142
ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ
ΚΑΡΑΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 22990-20146 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΙΚΥ 22990-20118
ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΝΙΚΗ 22990-20144 ΠΕΠΕΛΗ ΒΙΚΥ 22990-20135
ΘΕΟΧΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 22990-20145
ΤΜΗΜΑ ΕΣΟΔΩΝ
ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ
ΚΟΥΤΡΑ ΦΕΛΙΣΙΑ 22990-20159
ΠΕΤΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 22990-20138
ΚΑΤΣΙΜΙΓΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 22990-20134
ΤΥΡΑΣΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 22990-20138
ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ
ΚΟΛΙΑΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 22990-20158
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 22990-20129
ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΣΗ
ΑΛΛΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 22990-20133
ΜΑΓΓΑΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 22990-20132
ΚΛΗΤΗΡΑΣ
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 22990-20208
2oς ΟΡΟΦΟΣ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟΥ
ΑΝΤΙΔ.ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ, ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ 22990-20151
ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΟ – ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟ
ΚΩΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ 22990-20147
ΜΑΓΓΑΝΑ ΤΑΣΙΑ 22990-20152
ΜΑΓΓΑΝΑ ΣΟΦΙΑ 22990-20166
ΝΑΣΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 22990-20153
ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
(Κ.Δ.Ε.Μ.)
ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 22990-20126
ΜΑΡΓΕΤΗ ΜΑΡΙΑ 22990-20128
Ν.Π.Δ.Δ. «ΒΡΑΥΡΩΝΙΟΣ»
ΚΙΜΠΕΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 22990-20124
ΓΚΟΥΛΙΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ 22990-20178
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 22990-20179
ΙΟΡΔΑΝΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 22990-20197
Α’/ΘΜΙΑ ΣΧΟΛ. ΕΠΙΤΡ.
ΤΟΝΙΑ ΜΑΜΟΥΡΗ
Β’/ΘΜΙΑ ΣΧΟΛ.ΕΠΙΤΡ. 22990-20113
ΧΑΣΙΩΤΗ ΒΙΚΥ
ΕΚΔ.ΑΔΕΙΩΝ ΚΑΤ. – ΟΓΑ 22990-20148
ΜΑΓΓΑΝΑ ΚΑΙΤΗ
ΑΔΕΙΩΝ ΚΑΤ/ΜΑΤΩΝ 22990-20164
ΦΡΑΓΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΓΡΑΦEIO ΤΥΠΟΥ
ΣΥΡΙΓΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 22990-20105
ΜΠΑΤΡΗΣ ΔΗΜΟΣ 22990-20104
Β ΚΤΙΡΙΟ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 22990-20174
ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ 22990-20149
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΚΟΙΝ.ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟ 22990-20173
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΚΑ
ΚΤΙΡΙΟ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ – ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΚΕΠ
(Παπαδημητρίου 33)
ΑΝΤΙΔ.ΤΕΧΝ.ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 22990-20131
Γραμματεία Αντιδημάρχου 22990-20163
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ
ΠΡΟΪΣΤ. Δ/ΝΣΗΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ 22990-20123
ΣΚΟΠΕΛΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ 22990-20157
ΠΕΤΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ 22990-20051
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ
ΧΗΜ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ 22990-20167
ΜΑΛΑΚΑΣΗ ΣΟΦΙΑ
ΝΙΚΕΛΗ ΣΑΠΦΩ 22990-20125
ΜΗΧ. ΜΗΧ. ΤΕ 22990-20155
ΚΑΜΑΡΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΟΥΜΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 22990-20036
ΕΙΔ. ΣΥΝ. ΤΟΠ. ΜΗΧ. 22990-20154
ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΕ ΕΡΓΟΔΗΓΟΣ 22990-20052
ΑΛΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΟΠ. ΜΗΧ.ΤΕ 22990-20162
ΧΑΝΟΥΤΣΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΓΕΩΛΟΓΟΣ 22990-20169
ΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ 22990-20050
ΣΧΕΔΙΑΣΤΡΙΑ 22990-20168
ΜΠΑΛΟΚΑ ΑΝΤΑ
ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑ
ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ 22990-20038
ΚΙΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 22990-20039
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 22990-20040
ΚΟΥΜΠΟΥΛΑ ΛΙΖΑ 22990-20041
ΤΖΩΡΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 22990-20042
ΒΥΛΛΙΩΤΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 22990-20043
ΜΗΛΕΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 22990-20044
ΤΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 22990-20045
ΜΑΛΙΑΚΑΣ ΜΟΣΧΟΣ 22990-20053
ΧΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 22990-20046
ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 22990-20048
ΤΖΙΩΡΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 22990-20048
ΣΚΑΜΠΟΥΓΕΡΑ ΙΣΜΗΝΗ 22990-20049
ΚΕΠ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ 22990-20031
ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΤΑΣΙΑ 22990-20032
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΙΒΗ 22990-20033
ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 22990-20034
ΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 22990-20035
ΡΑΓΚΟΥΣΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 22990-20037
ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΑΝΤΙΔ.ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ Κ.Λ.Π. 22990-85095
ΡΟΥΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΡAM. ΑΝΤΙΔHΜΑΡΧΟΥ
ΜΕΘΕΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 22990-71706
ΚΑΛΙΑΝΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΤΟΝΙΑ ΜΑΜΟΥΡΗ